To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

12 lipca 2019 r. nasz Dom wizytował przebywajacy w regionie senator Senatu RP Pan Jan Rulewski.

4 lipca  nasza  ekipa wyruszyła na eskapadę do kompleksu rozrywkowego i ZOO w Sieroczynie . Każdy miał okazję spotkać egzotyczne gatunki zwierząt oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek z kategorii fauny. Następnie każdy miał możliwość skorzystania z atrakcji jak wyścigi na torze kartingowym, skoki w parku linowym czy pstryknąć sobie fotkę z bajkowymi postaciami. 

16 lipca grupka naszych mieszkańców wybrała się na pielgrzymkę celem celebracji odpustu Matki Bożej Skaplerznej w Zamartem. Po uroczystej mszy św. zaproszono naszych pielgrzymów na okolicznościowy poczęstunek, a następnie udali się na pamiątkowe zakupy ma odpustowe stragany. 

Tym razem troszkę edukacji. Wybraliśmy się do  nadleśnictwa Rytel i nad zaporę wodną w Mylofie  na wycieczkę przyrodoznawczą  zorganizowaną przez nasze Panie Wolontariuszki. Po sporej ilości faktów i ciekawostek z kategorii fauny i flory przedstawionych przez leśniczego spędziliśmy miło czas przy ognisku . Dziękujemy za wszystko !!!

Tym razem odpoczywaliśmy nad  Brzuchowem. Słońce, woda, piasek i fantastyczna zabawa to spełnienie naszych marzeń .

Mamy już końcówkę lipca i zapraszamy na kolejną porcję naszych przygód .

Lato w ostatnich dniach  pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Jednak my nie próżnujemy i wykorzystujemy każdy promyk słońca... 
Sport, zabawa, spacery i szukanie ochłody nad wodą to nasze bieżące zajęcia.

Pogoda dopisuje, więc każdą wolna chwilę wykorzystujemy na aktywny ruch  na świeżym powietrzu :-)